Hei alle,
Lørdag 8.mars er det vinterens siste spinning økt på 3 timer. Det er egen påmelding for denne økta. https://app.rubic.no/Public/Events/26330
Senteret åpner kl.09.00, og vi starter kl.09.30.
Du er her
Biler og utstyr
Av Geir Pettersen, 26. April 2011 - 10:04
Forum:
Kristoffer jobber med å få på plass følgebiler og utstyr. Det er sikkert fortsatt muligheter for venner, familie og bekjente til å kjøre følgebil.
Hjul:
Til alle ritt unntatt Enebakk Rundt skal vi ha teknisk bil med ekstrahjul. For å få en oversikt er det fint om alle som bruker NOE ANNET enn Shimano 10-delt skriver dette i et svar nedenfor.
Ekstrasykkel:
Til Tønsberg og på DSSP skal vi ha med reservesykler. Jeg kan ta med min Cannondale, som passer for dem som er lavere enn 175 - 180 cm. Si gjerne ifra om du har en brukbar ekstrasykkel som passer dem som er +180 cm. På DSSP ifjor brukte vi begge ekstrasyklene.
Vi kommer nærmere tilbake til dette ifm. ritt.
Geir
- Logg inn for å skrive kommentarer
Campagnolo 11
Hei,
Har Campagnolo 11-delt jeg.
Håper jeg ikke er helt ensom om det... :)
Markuz